O společnosti

 

Společnost REPLAC-BM a.s. působí na trhu nátěrových hmot již od roku 1996. Působíme hlavně v oblasti koloristiky barev, kdy našim zákazníkům vytvářimě tónovací systémy a nabízíme jim k tomu:
  • CHROMAFLO Technologies pigmentové pasty pro nátěrové hmoty od firmy Chromaflo Technologies pod označením ColortrendChroma-Chem. Firma REPLAC-BM a.s. má výhradní zastoupení firmy Chromaflo Technologies pro Českou a Slovenskou republiku.
chromaflo
  • CHROMAFLO Technologies pigmentové pasty Plasticolors pro Thermosety od firmy Chromaflo Technologies.Firma REPLAC-BM a.s. má výhradní zastoupení firmy Chromaflo Technologies pro Českou a Slovenskou republiku.
plasticolor
  • HERO tónovací a míchací stroje firmy HERO pro tónování a míchání nátěrových hmot. Firma REPLAC-BM a.s. má výhradní zastoupení firmy HERO pro Českou a Slovenskou republiku.
hero
  • THINKY planetární centrifugy japonského výrobce THINKY nacházející uplatnění v různých odvětvích průmyslu např. v elektrotechnickém, kosmetickém, farmaceutickém, chemickém, potravinářském, a v mnoha dalších.Firma REPLAC-BM a.s. má výhradní zastoupení firmy THINKY pro Českou a Slovenskou republiku.
thinky
  • KOLORISTIKA - našim zákazníkům nabízíme kompletní servis v oblasti tónování barev např. kalibrační     řady, tvorbu receptur, ověřování receptur v praxi na mikrodávkovači do 50 g nátěrové hmoty, ověřování odstínů na 3D robotu.
  • SOFTWARE - našim zákazníkům nabízíme programy pro správu receptur, pro ovládání dávkovacích strojů, pro automatické měření odstínů barev a mnoho dalších.